VÝSLEDKY ŠKOLY 

MČR ve WUSHU 28.9.2017 BRNO 
1. místo Karolína Sarah Baxová Shaolinquan pěst do 11 let
1. místo Krolína Sarah Baxov Shaolin  tyč do 11 let
2. místo Karolína Sarah Baxová sportovní Wushu meč do 11 let
 
1. místo Anna Blahová dlouhá zbraň (halapartna) junioři do 17 let
2. místo Anna Blahová párové zbraně (háky) junioři do 17 let
3. místo Anna Blahová Shaolin pěst junoři do 17 let
 
2. místo Filip Šterc Shaolin pěst Tong bei quan muži 
 
2. místo Pavel Šindrbál Taiji pěst muži
2. místo Pavel Šindrbál Taiji zbraně (meč) muži 
3. místo Pavel Šindrbál ostatní Taiji zbraně (vějíř) muži
 
2. místo Davod Rpmanovič Weinfirth Sanda muži nad 90 kg.
 
5. Evropský Wushu festival Praha 7.5.2017
2. místo Karolína Sarah Baxová Shaolinquan
2. místo Karolína Sarah Baxová Jun Shou Gun
2. místo Karolína Sarah Baxová soutěžní meč
2. místo Anna Blahová dlouhá zbr
Mistrovství Slovenska ve Wushu duben 2017
1. místo Karolína Sarah Baxová Jun Shou Gun
3. místo Karolína Sarah Baxová Shaolinquan
4. místo Filip Šterc dlouhá zbraň 
 
Hungary wushu Open březen 2017
2. místo Karolína Sarah Baxová Shaolinquan
4. místo Karolína Sarah Baxová Jun Shou Gun
 
Mistrovství České republiky ve Wushu 2017 Praha

2. místo tradiční pěst Karolína Sarah Baxová

2. místo tradiční zbraň  Karolína Sarah Baxová

2. místo tradiční zbraň Halapartna Anna Blahová 

Juniorská liga Brno 8.10.2016

1. místo tradiční pěst Karolína Sarah Baxová

2. místo tradiční zbraň  Karolína Sarah Baxová

2. místo tradiční zbraň Halapartna Anna Blahová 

Moravský pohár Brno 28.5.2016

1. místo tradiční pěst Karolína Sarah Baxová

1. místo zbraň  Karolína Sarah Baxová

Juniorská liga Kuřim 9.4.2016

1. místo tradiční pěst Karolína Sarah Baxová

1. místo zbraň  Karolína Sarah Baxová

MČR ve Wushu Praha 21.11.2015

2. místo Nikola Hastíková tradiční zbraň (Shaolin tyč)

1. místo Nikola Hastíková tradiční pěst ( Shaolinquan ) 

Juniorská liga Wushu Praha květen 2015

1. místo Nikola Hastíková tradiční zbraň (Shaolin tyč)

1. místo Nikola Hastíková tradiční pěst (Xiao hong quan)

3. místo Magdaléna Petrlová ( Shaolin šavle)

Juniorská liga Kuřim 21.3.2015

3. místo Anna Blahová soutěžní zbraň ( tyč)

Mistrovství České republiky ve Wushu PRAHA 29.11.2014

1. místo Nikola Hastíková tradiční zbraň (Shaolin tyč)

1. místo Nikola Hastíková tradiční pěst (Xiao hong quan)

Juniorská liga Wushu Brno 4.9.2014

1. místo Nikola Hastíková tradiční zbraň (Shaolin tyč)

3. místo Nikola Hastíková tradiční pěst (Xiao hong quan)

Juniorská liga Wushu, Kuřim 22.3.2014

Juniorky pěst

1. místo Nikola Hastíková škola Wushu Akademie

Juniorky zbraň

3. místo Nikola Hastíková

Kadetky pěst

6. místo Anna Blahová

MČR Praha 2012

Taiji pěst

3. místo Pavel Skalka 

Taiji meč

3. místo Pavel Skalka

Mistrovství ČR, Brno 29.5.2010

Taiji – ženy
2. místo Andrea Lužná Shaolin Křelov
Taijiquan tradiční - muži
3.místo Miloš Lužný Křelov

7th Grand International Wushu Festival 2010 Warsaw Poland May 21-23, 2010
Taijiquan tradiční - muži
2.místo Martin Rohel Křelov


Czech Open 2009 mezinárodní turnaj v kickboxingu a wushu
11. - 12. září 2009
Kategorie: Muži – taijiquan
Miloš Lužný 1. místo
Muži - taiji zbraně
Miloš Lužný 1.místo

Ženy – taijiquan
Andrea Lužná (Nešporová) 2. místo

Kategorie: Ženy - taiji zbraně
Andrea Lužná (Nešporová) 2. místo

Mistrovství světa v tradičním wushu,Shiyan, China 28.10.–2.11.2008

Martin Rohel (Taijiquan Shaolin Kung-fu Křelov)
2. místo Duilian (souboj)
2. místo Taiji jian (měč)
3. místo Chen taiji (pěst)

Czech Open 2008
mezinárodní turnaj v kickboxingu a wushu 27. - 28. června 2008
Kategorie: Muži – taijiquan
Miloš Lužný 3. místo
Muži - taiji zbraně
Miloš Lužný 2.místo

Ženy – taijiquan
Andrea Nešporová 5. místo
Kategorie: Ženy - taiji zbraně
Andrea Nešporová 4. místo

Mistrovství ČR, PRAHA 17.11.2007
Taiji zbraně – ženy
3. místo Andrea Nešporová Shaolin Křelov


Czech Open 2007
datum konání: 22. a 23. června , místo konání: Sportovní hala SK Slávie Praha
Taiji – ženy
3. místo Andrea Nešporová Shaolin Křelov
Taijiquan tradiční - muži

2.místo Miloš Lužný Křelov
Taijiquan tai-ji meč - muži
1.místo Miloš Lužný Křelov
tradiční sestavy
3.místo Dao Zui Zien Křelov

4th Grand International Wushu Festival 2007 & 1st World Chin Woo Cup
4. Velký Mezinárodní Wushu Festival a 1. Světový Chin Woo pohá
r


( Polsko)
Taijiquan tradiční - muži
1.místo Martin Rohel Křelov
Taijiquan tai-ji meč - muži
1.místo Martin Rohel Křelov


3. Mezinárodní soutěž v Tai-ji Jiaozuo, Čína 2005

taijiquan tradiční Chen – muži věk 21 - 34
1.místo Martin Rohel
Taijiquan tai-ji meč 42 – muži věk 21 - 34
1.místo Martin Rohel


Czech Open 2005
Taijiquan tradiční - muži
2.místo Martin Rohel Qin Ming Tang International Wu-shu College
Taijiquan tai-ji meč - muži
1.místo Martin Rohel Qin Ming Tang International Wu-shu College

Junioři zbraně
2.místo Michal Pavel ,bič Qin Ming Tang International Wu-shu College
Juniorky zbraně
2.místo Adriana Schulerová , bič Qin Ming Tang International Wu-shu College

První Národní pohár Wu-shu Plzeň 5.3.2004

Taijiquan tradiční - muži
1.místo Martin Rohel Křelov
Taijiquan tai-ji meč - muži
1.místo Martin Rohel
Junioři zbraně
3.místo Michal Pavel ,bič
Juniorky zbraně
1.místo Adriana Schulerová , bič
Muži - Chang zbraně
2.místo Marek Klívar Shaolin Křelov meč

MISTROVSTVÍ ČR 13. listopadu 2004 Olomouc

3.místo Helena Očenášková - Tai-ji tradinční
3.místo Pavel Michal sofstyle junioři zbraně bič
3.místo Tomáš Vlach sanda
3.místo Adriana Schulerová ostatní zbraně
3.místo Kickareobick Regulová Pavlína, Fialová Lucie, Dvorská Veronika, Skalická Pavlína


10 jubilejní mezinárodní Polský Wu - shu šampionát 2004 Warsawa 4.7.2004
Taijiquan tradiční - muži
1.místo Martin Rohel ČAČWS Olomouc
2.místo Marek Šándor ČAČWS Olomouc

Taijiquan tai-ji meč - muži
3.místo Martin Rohel ČAČWS Olomouc


Mezinárodní turnaj v kickboxingu pro dospělé i juniory CZECH OPEN 7.-8. května 2004 - Sportovní hala SK Slávia Praha
Soft style formy se zbraní - junioři
3.místo Michal Pavel Shaolin Křelov – bič

GRAND PRIX MORAVIA 5.6.2004 HAVÍŘOV
1.místo Michal Pavel Shaolin Křelov - bič
2.místo Adriana Schulerová zbraně ženy

Národní pohár 2004 kick - boxing 3.4.2004
sport. Hala NADACE ZUBŘÍ
Soft style formy se zbraní - junioři
2.místo Michal Pavel Shaolin Křelov – bič

Mistrovství ČR, Plzeň 25.11.2003
Soft style formy se zbraní - junioři
1.místo Michal Pavel Shaolin Křelov - bič

Soft style formy - muži
1.místo Martin Rohel Shaolin Křelov - halapartna
2.místo Marek Klívar Shaolin Křelov – tyč


GRAND PRIX MORAVIA 1.6.2002 HAVÍŘOV
2.místo Michal Pavel Shaolin Křelov zbraně 13 let